Radnički trijumfalno protutnjao Zagrebom

Dobro su Kragujevčani otvorili utakmicu i realizovali prva tri napada, preko Frolova, Toholja i Jankovića, pa su već sredinom uvodne deonice došli do prednosti od tri gola (3:0). Oko te napravljene razlike vrteo se rezultat u većem delu prvog poluvremena, pa se i na odmor otišlo sa vođstvom gostiju

Pobeda vaterpolista Radničkog u Makarskoj

Prvu četvrtinu Kragujevčani su rešili u svoju korist sa 4:0, a Dobožanov je prvi put izvadio loptu iz mreže tek posle nešto više od 10 minuta igre pri rezultatau 6:1. Međutim, odmah zatim nastavljena je serija gostujućih igrača koja je prekinuta 30 sekundi pre poluvremena, pogotkom Kaleba iz peterca -

Kup Evrope: Radnički startovao pobedom

Kragujevčani su odlično otvorili utakmicu i poveli sa 3:0, golovima Frolova, Toholja i Dina, a sa „plus tri" su i otišli na prvi predah (4:1).Međutim, ruski tim odgovara na isti način i u periodu od jednog minuta postiže čak tri gola, za izjednačenje - 4:4.Za novo vođstvo Šumadinaca pobrinuli