Ovde ste
Home > Kosarka

EL – Sjajan derbi Grčke i pobeda “Zelenih”, Micić na korak od dabl-dabl učinka u ubedljivoj pobedi Efesa u Vitoriji

Košarkaši Panatinaikosa slavili su na svom parketu protiv večitog rivala Olimpijakosa rezultatom 99:93 (86:86), nakon 45 minuta košarke u "OAKA Areni".Otvorili su gosti dobro meč, ali se PAO podigao i stigao do preokreta i poena prednosti pred prvi odmor.U nastavku su domaći košarkaši nastavili

Nije moglo bez muke, šta kažu navijači Partizana o debitantu? (TVITOVI)

"Crno-beli" na kraju stigli do ubedljive pobede, ali na terenu to nije delovalo baš tako lako. Foto: BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO Povezane vesti Imali su "crno-beli" velikih problema protiv sjajne mlade ekipa koja ih je mučila praktično sve do poslednje četvrtine kada je presudilo iskustvo košarkaša Partizana. U jednom