You are here
Home > Fudbal > Depaj je prvi među Lavovima – dva komada Nantu (VIDEO)

Depaj je prvi među Lavovima – dva komada Nantu (VIDEO)

Portal logo

Lion vozi na pogon Memfisa Depaja! Prvi među lavovima, prvi među jednakima, predvodio je Lion do važne pobede na gostovanju Nantu na kom je njegov tim slavio sa 2:1 (2:0). Oba gola bila su upravo delo Depaja.

Želeo je Lion od samog početka da što pre dođe do pogotka kako bi mu bilo lakše da igra u nastavku i nisu njegovi navijači mnogo čekali na gol. Igrao se peti minut kada je Paketa vrlo lepo prosledio loptu na levu stranu gde se našao Depaj i jednim potezom prevario golmana.

Spoljnom u suprotan ugao i to je bilo to. Lion je poveo sa 1:0.

Zasluge za drugi pogodak Liona idu Ekambiju koji se našao u šansi ispred gola Nanta, golman Lafont je reagovao i dosuđen je penal. Teška odluka za sudiju, ali na kraju je odlučio da pokaže na belu tačku.

Depaj je preuzeo odgovornost i nije promašio.

Do kraja utakmice Nant je uspeo da postigne jedan gol preko Paloja u 60. minutu, ali do kraja meča nije bilo promena.

Posle ove utakmice Lion ima 67 bodova i četvrti je na tabeli. Monako je treći sa 68, PSŽ drugi sa 69, a prvi je Lil sa 70. Kakva gužva u vrhu Lige 1!

FRANCUSKA 1 – 33. KOLO