You are here
Home > Fudbal > Sveci na korak od finala: Sautempton je u FA kupu potpuno drugi tim (VIDEO)

Sveci na korak od finala: Sautempton je u FA kupu potpuno drugi tim (VIDEO)

Portal logo

Prethodnih meseci fudbaeri Sautemptona ne briljiraju u Premijer ligi, međutim kada je u pitanju FA kup slika je potpuno drugačija što su na svojoj koži danas osetili igrači Bornmuta.

Klub koji je u prethodnih 11 prvenstvenih utakmica upisao tek po jednu pobedu i remi rutinski je savladao člana Čempionšipa (3:0) i plasirao se u finale FA kupa.

Trijumf gostiju najavio je Musa Đenepo pogotkom u 37. minutu. Napadač Malija rutinski je iskoristio asistenciju Redmonda i sa levog boka neodbranjivo gađao dalji ugao. Samo osam minuta posle odlične asistencije Nejtan Redmond je upisao i pogodak. Engleski fudbaler u impresivnom prodoru je ostavio iza sebe defanzivce Bornmuta i potom udvostručio prednost.

————

Ako imaš nalog na sajtu mozzartbet.com, proveri ga svakog ponedeljka jer možda te čeka sjajno bonus iznenađenje!

Ne zaboravi, ponedeljak postaje tvoj srećan dan uz Happy Monday Bonus.

————

Raspoloženi Redmond bio je koban po gol rivala i u 59. minutu kada je dočekao loptu koja se odbila od stativu i novom rutinskom egzekucijom srušio sve snove Bornmuta.

Redmond je u 76. minutu imao odličnu priliku da postigne het-trik, ali je rezultat ostao nepromenjen do kraja susreta te se Sautempton pobedom 3:0 plasirao u narednu rundu.