You are here
Home > Tenis > Lajović ponovo bez rešenja za Fučoviča

Lajović ponovo bez rešenja za Fučoviča

Portal logo

Izgleda da Marton Fučovič nikako ne leži Dušanu Lajoviću. Drugi put u razmaku od samo osam dana mađarski teniser nadigrao je srpskog – posle 2:0 u Dohi, istim rezultatom Duci je pred istim rivalom u tri seta poklekao i u Dubaiju u borbi za četvrtfinale turnira iz serije 500 – 2:1 (1:6, 6:4, 4:6)

Igrao je 26. teniser sveta ove godine osminu finala Australijan opena, pobedio pre dve nedelje Danila Medvedeva u Roterdamu, ali nikako nije mogao da se prilagodi igri lošije rangiranog protivnika (44 na ATP listi).

Mozzart je spremio veliko iznenađenje u vidu Bonusa dobrodošlice od 100% za sve novoregistrovane igrače. Informišite se o detajima OVDE.

Počistio je u prvom setu Mađar sa terena Lajovića koji je u dva navrata gubio gemove na svoj servis. U drugom setu Fučoviču je ozbiljno opao procenat ubačenog prvog servisa, kao i broj osvojenih poena na prvi uspešan početni udarac, što je Lajović iskoristio da se sa 6:4 vrati u meč. Međutim, u odlučujućem setu koban je bio brejk u petom, ujedno i najneizvesnijem gemu. Mađar je poveo 3:2 i kao što je to radio od starta seta, do kraja nije dozvolio rivalu nijednu brejk priliku.

Iako neće Lajović igrati sa boljim iz okršaja Fric Rubljov, Srbija nije ostala bez predstavnika u Dubaiju pošto se trenutno za četvrtfinale bore Filip Krajinović i Lojd Džordž Heris.