You are here
Home > Fudbal > Kaisedo od pokretača do tragičara Independientea, Union ima čemu da se nada

Kaisedo od pokretača do tragičara Independientea, Union ima čemu da se nada

Portal logo

Veče domaćina, nakon pobeda Santosa i Vonderersa upotpunio je trijumf Union Espanjole nad Independijente del Valjeom, a momenat odluke ispostavio se 56. minut i autogol Kaiseda kojim je čileanski predstavnik stekao prednost pred revanš u Ekvadoru.

Iako su gosti dominirali tokom prvog poluvremena, dok je Beder Kaisedo predstavljao nerešivu enigmu za rivala, inicijativa ekvadorskog tima nije donela željeni rezultat, nakon čega je usledila kazna, a u tragičara je izrastao ni manje ni više upravo najinspirinsaniji igrač Independijentea.

Krilo ekvadorskog predstavnika u želji da spreči Palasiosa da zapreti glavom je udarilo loptu, ali je ona neplanirano završila u Ramirezovoj mreži čime je Union stekao dragocenu prednost pred revanš iako se ne može pohvaliti da je bio bolji rival.

Čileanski predstavnik tako je ujedno stigao i do prve pobede nad večerašnjim rivalom s obzirom na to da je u dvomeču 2014. godine, posle remija u gostima (2:2) poražen na svom terenu (4:5).