You are here
Home > Fudbal > Arsenal u nokaut fazu ide sa 6/6, Sosijedad i Jang Bojs se provukli

Arsenal u nokaut fazu ide sa 6/6, Sosijedad i Jang Bojs se provukli


Sosijedad je izvukao remi protiv Napolija (1:1) na stadionu „Dijego Armando Maradona“ pogotkom u drugom minutu nadoknade, kojim je izbegao ispadanje jer je AZ Alkmar izgubio od Rijeke sa 2:1.

Napolitanci idu kao prvi iz grupe F, dok su Baski nekako sačuvali drugo mesto.

Još dramatičnije je bilo u Švajcarskoj, u okviru grupe A, gde je Jang Bojs gubio od Kluža do 94. minuta. Tada je Nsame pogodio iz penala, a Gaudino dva minuta kasnije doneo potpuni preokret i drugo mesto u grupi – 2:1.

Na prvom je Roma, koja je već overila tu poziciju i potom izgubila od CSKA u Sofiji.

Arsenal je sa 4:2 savladao Dandalk u gostima i sačuvao maksimalan učinak u grupi B, kao i Bajer Leverkuzen u grupi C, nakon trijumfa od 4:0 nad Slavijom iz Praga, koja je takođe u šesnaestini finala.

Dalje su definitivno prošli još Molde, PSV, Granada…

Grupa A:
CSKA Sofija – Roma 3:1 (2:1)
(Rodriges 5, Sov 34, 55 – Milaneze 22)
Jang Bojs – Kluž 2:1 (0:0)
(Nsame 90+4p, Gaudino 90+6 – Debeljuh 84)

Tabela: Roma 13, Jang Bojs 10, Kluž 5, CSKA Sofija 5

Grupa B:
Dandalk – Arsenal 2:4 (1:2)
(Flores 22, Oare 85 – Nketija 12, Elneni 18, Vilok 67, Balogun 80)
Rapid Beč – Molde 2:2 (1:1)
(Ricmajer 43, Ibrahimoglu 90 – Ekrem 12, 46)

Tabela: Arsenal 18, Molde 10, Rapid Beč 7, Dandalk 0

Grupa C:
Bajer Leverkuzen – Slavija Prag 4:0 (2:0)
(Bejli 8, 32, Dijabi 59, Belarabi 90+1)
Hapoel Ber Ševa – Nica 1:0 (0:0)
(Hatuel 72)

Tabela: Bajer Leverkuzen 18, Slavija Prag 12, Hapoel Ber Ševa 6, Nica 3

Grupa D:
Leh Poznanj – Rendžers 0:2 (0:1)
(Iten 31, Hadži 72)
Standard Lijež – Benfika 2:2 (1:1)
(Raskin 12, Tapsoba 60 – Everton 16, Pici 67p)

Tabela: Rendžers 14, Benfika 12, Standard Lijež 4, Leh Poznanj 3

Grupa E:
PAOK – Granada 0:0 (0:0)
PSV – Omonija 4:0 (1:0)
(Malen 36, Damfriz 63p, Piroe 90+1, 90+4)

Tabela: PSV 12, Granada 11, PAOK 6, Omonija 4

Grupa F:
Napoli – Real Sosijedad 1:1 (1:0)
(Zjelinski 35 – Vilijan Hose 90+2)
Rijeka – AZ Alkmar 2:1 (0:0)
(Menalo 52, Tomečak 90+3 – Vijndal 57)

Tabela: Napoli 11, Real Sosijedad 9, AZ Alkmar 8, Rijeka 1

Grupa G:
21.00 Braga – Zorja Luhansk
21.00 Lester siti – AEK

Tabela: Lester siti 10, Braga 10, Zorja Luhansk 6, AEK 3

Grupa H:
21.00 Seltik – Lil
21.00 Sparta Prag – Milan

Tabela: Lil 11, Milan 10, Sparta Prag 6, Seltik 1

Grupa I:
21.00 Makabi Tel Aviv – Sivaspor
Viljareal – Karabag odloženo

Tabela: Viljareal 13, Makabi Tel Aviv 8, Sivaspor 6, Karabag 1

Grupa J:
21.00 Ludogorec – LASK Linc
21.00 Totenhem – Antverp

Tabela: Antverp 12, Totenhem 10, LASK Linc 7, Ludogorec 0

Grupa K:
21.00 Dinamo Zagreb – CSKA Moskva
21.00 Volfsberger – Fejenord

Tabela: Dinamo Zagreb 11, Volfsberger 7, Fejenord 5, CSKA Moskva 3

Grupa L:
21.00 Slovan Liberec – Crvena zvezda
21.00 Hofenhajm – Gent

Tabela: Hofenhajm 13, Crvena zvezda 10, Slovan Liberec 6, Gent 0



Source link

Slicni artikli

Оставите одговор

Top